polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności » ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

:. CYKL: SPOTKANIA NIE TYLKO LITERACKIE 2019 - ZAPRASZAMY! .:


Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (ul. ks. J. Chrościckiego 2) zaprasza na spotkania z cyklu "Spotkania nie tylko literackie 2019".
 

o. prof. JACEK SALIJ - "Przebaczenie i miłość nieprzyjaciół w polskiej kulturze"

Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI zaprasza 2 kwietnia (wtorek) 2019 godz. 17:30 na spotkanie z cyklu Spotkania nie tylko literackie 2019. Gościem spotkania będzie o. PROF. JACEK SALIJ, tematem zaś "Przebaczenie i miłość nieprzyjaciół w polskiej kulturze". Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy - ul. ks. J. Chrościckiego 2. Wstęp wolny.
 

"Nie z żalu, ale z zamyślenia" - MAJA KOMOROWSKA

Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (ul. ks. J. Chrościckiego 2) zaprasza 6 marca (środa) 2019 o godz. godz. 17.30 na spotkanie z cyklu "Spotkania nie tylko literackie 2019" zatytułowane: "Nie z żalu, ale z zamyślenia". Naszym Gościem będzie MAJA KOMOROWSKA. Wstęp wolny!
 

Spotkania nie tylko literackie - 5 lutego 2019!

Czytelnia i wypożyczalnia Naukowa nr VI (ul. ks. J. Chrościckiego 2) Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy zapraszają na spotkanie z cyklu Spotkania nie tylko literackie 2019 - "Moniuszko po domowemu. 200. rocznica urodzin. " Spotkanie poprowadzi Martyna Rupar. Zapraszamy do biblioteki przy ul. Ks. J. Chrościckiego 2, we wtorek 5 lutego o godz. 17:30.
 
 

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.