polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

 

PARK KULTURY 2021 - 12-19-26 września 2021!

ZAPRASZAMY! PARK KULTURY powstał z połączenia miejsca przyjaznego rodzinie czyli – PARK-u oraz zadania, które chcemy wykonać w tym miejscu, czyli - KULTURY. PARK KULTURY -  przedstawienia, koncerty, warsztaty i gry terenowe dla rodzin Dzielnicy Ursus, aby urozmaicić spędzanie wolnego czasu w pięknych rekreacyjnych miejscach z EDUKACJĄ  KULTURALNĄ
 

PIEŚŃ O KRAHELSKIEJ - film-teledysk

PIEŚŃ O KRAHELSKIEJ - film-teledysk, będzie trwałym i dostępnym śladem pamięci po utalentowanej poetce i sanitariuszce Powstania Warszawskiego - Krystynie Krahelskiej. Niestety o Krahelskiej nawet przewodnicy warszawscy już nie wspominają nawet w kontekście postumentu na warszawskich bulwarach.
 

PAWIAK ’44 – PAMIĘTAMY | 29 lipca 2021!

Muzeum Więzienia Pawiak filia Muzeum Niepodległości oraz Fundacja ART. zapraszają 29 lipca o 17.00 do wzięcia udziału w 77 rocznicy uczczenia ofiar likwidacji największego niemieckiego więzienia na terenie Polski...
 

"Biblioteka na walizkach" - nowy program!

„Biblioteka na walizkach” i „A MY CZYTAMY…” zapraszają programy kulturalno- edukacyjne od 15.00 do 17.00 jesteśmy do Państwa dyspozycji . PRAGA PÓŁNOC - WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ - 10.07 - pl. Hallera; LETNIE KLIMATY - 24.07 - ul. Jagiellońska 47 E; WARSZAWSKIE DZIECI - 07.08 - pl. Hallera; TEATR NA KÓŁKACH - 21.08 - ul. Jagiellońska 47 E....
 

"KRÓLEWSKIE SPACERY... zabawy przyjemne i pożyteczne" - "Lato w Mieście 2021"

KRÓLEWSKIE SPACERY... zabawy przyjemne i pożyteczne to program dający możliwość rozwoju zainteresowań i uzdolnień dzieci w działaniach: edukacyjnych, kulturalnych, artystycznych i rekreacyjnych w ramach warszawskiego programu "Lato w Mieście 2021". Adresujemy projekt do grup dzieci z wakacyjnych placówek oraz ze szkół podstawowych /od I klasy do IV klasy/ dyżurujących w wakacje. Program "KRÓLEWSKIE SPACERY..." w 2021 r. to XIII edycja działań w ramach "Lata w Mieście" w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego...
 

A my czytamy! TEATR NA KÓŁKACH - Włochy - 2021

W GODZINACH 15.00-17.00 SPOTKAJMY SIĘ PRZY PLACACH ZABAW we Włochach. ZAPRASZAMY! 29.05 - Park Kombatantów 05.06 - Park Marka Kotańskiego 19.06 - Ogrody Kosmosu 03.07 - Park Marka Kotańskiego 17.07 - Park Kombatantów 31.07 - Park Marka Kotańskiego....
 

:. DLA SENIORÓW - OFERTA PROGRAMÓW!.:


NOWOŚCI! UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do seniorów... ZAPRASZAMY!
 

:. DLA SZKÓŁ / DLA UCZNIÓW / DLA MŁODZIEŻY - OFERTA PROGRAMÓW! - ROK SZKOLNY 2020/2021!!! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych dla szkół w sezonie 2020/2021... ZAPRASZAMY!
 

:. PROGRAMY ON-LINE! .:


Nowość 2021! Warsztat on-line: „Fakultet SZTUKA – rozprawka” program dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Polecamy!
 

:. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do dzieci i ich rodziców, realizowanych przede wszystkim w soboty i niedziele... ZAPRASZAMY!
 

:. PROGRAM DLA KOMBATANTÓW: AKCJA WIEŹ - ZAPRASZAMY! .:

AKCJA WIEŹ - program na rzecz kombatantów m. st. Warszawy to działania skierowane do: Żołnierzy Powstania Warszawskiego, byłych więźniów więzień i obozów koncentracyjnych, Żołnierzy AK, kombatantów innych formacji walczących w okresie II wojny światowej.
 

:. CYKL: SPOTKANIA NIE TYLKO LITERACKIE 2019 - ZAPRASZAMY! .:


Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy (ul. ks. J. Chrościckiego 2) zaprasza na spotkania z cyklu "Spotkania nie tylko literackie 2019".
 

:. KONCERTY!.:

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą koncertów organizowanych przez Fundację ART. ZAPRASZAMY!
 

ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Obejrzyj raz jeszcze materiały opublikowane dotychczas w dziale "Aktualności" naszej witryny. Wśród nich odnajdziesz informacje o naszych ostatnich działaniach...
 
 

.:: 6702 odwiedzin na stronie ::.