polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Aktualności

 

:. PROGRAM DLA KOMBATANTÓW: AKCJA WIEŹ - ZAPRASZAMY! .:

AKCJA WIEŹ - program na rzecz kombatantów m. st. Warszawy to działania skierowane do: Żołnierzy Powstania Warszawskiego, byłych więźniów więzień i obozów koncentracyjnych, Żołnierzy AK, kombatantów innych formacji walczących w okresie II wojny światowej.
 

"KRÓLEWSKIE SPACERY... w drodze do GWIAZD" XV edycja - Lato w Mieście 2023

KRÓLEWSKIE SPACERY... w drodze do GWIAZD ‐ XV edycja to program dający możliwość rozwoju zainteresowań i uzdolnień dzieci w działaniach: edukacyjnych, kulturalnych, artystycznych i rekreacyjnych w ramach warszawskiego programu Lato w Mieście 2023.
 

"LEĆ ORLE BIAŁY" piknik rodzinny 17 czerwca 2023

Zapraszamy na piknik rodzinny "LEĆ ORLE BIAŁY" realizowany w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy w Parku Czechowickim 17 czerwca 2023 od godz. 11.00 do 15.00. Celem spotkania jest przedstawienie historii ustanowienia polskich symboli narodowym, ich znaczenia oraz więzi jaką mamy z ważnymi znakami naszego kraju. Inspiracją jest pieśń patriotyczna, którą powstała podczas wybuchu Powstania Wielkopolskiego „Leć Orle Biały”. Piknik będzie wspólnymi działaniami plenerowymi animatorów, historyków z publicznością ‐ rodzinami z dziećmi.
 

:. DLA SZKÓŁ / DLA UCZNIÓW / DLA MŁODZIEŻY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych dla szkół w sezonie 2022/2023... ZAPRASZAMY!
 

:. DLA SENIORÓW - OFERTA PROGRAMÓW!.:


NOWOŚCI! UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do seniorów... ZAPRASZAMY!
 

:. DLA DZIECI / DLA RODZINY - OFERTA PROGRAMÓW! .:


UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą programów kulturalnych i edukacyjnych, skierowanych do dzieci i ich rodziców, realizowanych przede wszystkim w soboty i niedziele... ZAPRASZAMY!
 

:. PROGRAMY ON-LINE! .:


Nowość 2021! Warsztat on-line: „Fakultet SZTUKA – rozprawka” program dla młodzieży szkół ponadpodstawowych. Polecamy!
 

ARCHIWUM WIADOMOŚCI...

Obejrzyj raz jeszcze materiały opublikowane dotychczas w dziale "Aktualności" naszej witryny. Wśród nich odnajdziesz informacje o naszych ostatnich działaniach...
 
 
« powrót|drukuj

.:: 1 odwiedzin na stronie ::.