polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Dla dzieci

HISTORIE Z WĄTKIEM I OSNOWĄ - 15 lutego 2015 r. NOWOŚĆ!

Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum zaprasza na niedzielne spotkanie dla rodzin z cyklu Szlakiem orientalnych opowieści

 
"Historie z wątkiem i osnową"
 
15 lutego 2015, niedziela, godz. 12.00, pałac Pod Blachą


Serdecznie zapraszamy na spektakl oraz warsztaty plastyczne z królewną Zulejką, córką sułtana Ibrahima Sulejmana ibn Alego, władcy Persji - krainy dywanów i słodkich bakalii. 
 
Spotkanie poprowadzą: Katarzyna Buczek, Agnieszka Wardak i Maria Reif
 
Fundacja ART                                                                        
 
Zgłoszenia przyjmuje zamkowa Informacja (22 35 55 170)
Bilet dla całej rodziny - 20 zł (w kasie Zamku)
 
Pobierz ulotkę!
 
 
 
 
« powrót|drukuj

.:: 243148 odwiedzin na stronie ::.