polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Projekty

Akademia Sztuk Dawnych

Akademia Sztuk Dawnych - cykl wykładów i warsztatów adresowanych do młodzieży gimnazjów i liceów o zainteresowaniach z zakresu historii i  historii sztuki oraz dziedzictwa narodowego. Prowadzony od 2010 na Zamku Królewskim w Warszawie program Akademii Sztuk Dawnych, to połączone siły merytoryczno-organizacyjne Pracowni Działań Muzealnych Zamku Królewskiego w Warszawie oraz Fundacji ART.
 

Czytaj więcej: 1, 2, 3, 4, 5 (film), 6 (film)

 
 
« powrót|drukuj

.:: 242944 odwiedzin na stronie ::.