polski english
Skip Navigation
 
Fundacja ART - powstała w 2008 roku z potrzeby serca i chęci poszerzenia działań edukacyjno- kulturalnych prowadzonych od kilkunastu lat przez grupę zapaleńców w: Zamku Królewskim w Warszawie, Muzeum Niepodległości na Pawiaku, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Muzeum Historycznym m. st. w Warszawie i wielu wspaniałych miejscach, gdzie czekano na nas i zapraszano nas na spotkania literackie, zajęcia dla dzieci i młodzieży, wykłady, festyny, koncerty, cykle przedstawień edukacyjnych.

W ten sposób nasze działania poszerzyły się o projekty prowadzone w Bibliotekach w Warszawie: Śródmieściu, Rembertowie, Bemowie, w Wesołej, Ochocie, Mokotowie, Włochach.

Dzięki naszym sponsorom przygo- towujemy specjalne przedstawienia, warsztaty i koncerty dla Domów Małego Dziecka, Świetlic Środowisko- wych, szpitali, szkól specjalnych.

Jesteśmy po to, aby przetrwała Pamięć, rozwijała się Demokracja i krzewiła Wiedza.Fundacja Orange

MKDiN

MN

MNar

MTeatr

Muzeum Techniki i Przemyslu NOT

PMA

Muzeum Gazownictwa
Uczymy

Projekty

„Muzyczne podróże”

Jak co roku, dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Orange, w grudniu 2009 roku i styczniu 2010 roku pojedziemy do warszawskich szpitali dziecięcych. Tym razem ze spektaklem „Muzyczne podróże”. Przedstawimy dzieciom jak kolorowy i wspaniały jest świat muzyki i jak różnorodny w każdym kraju.

Dzieci wysłuchają utworów znanych kompozytorów muzyki klasycznej ale tez i rozrywkowej. Przedstawimy charakterystyczne gatunki muzyczne dla Austrii, Rosji, Węgier, Francji, Włoch, Stanów Zjednoczonych  i wielu innych krajów.

W grudniu odwiedzimy szpitale przy ul. Niekłańskiej, szpital przy Kopernika i oddziały dziecięce przy szpitalu Bielańskim. W styczniu odwiedzimy kolejne dzieci przebywające w szpitalach.


Serdecznie dziękujemy Fundacji Orange za pomoc.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Zdjęcia z działań z lat poprzednich można obejrzeć w galerii.

 
 
« powrót|drukuj

.:: 243190 odwiedzin na stronie ::.